Holdplan i ForeverFit

Her på siden kan du se holdplanen for vores holdtræning.

Via dropdown feltet, hvor der står “Alle Events”, kan du sortere de forskellige hold og se hvornår de enkelte hold finder sted. Tilmelding via FlexyFitness (kræver medlemskab),

Tilmelding til holdtræning:

FlexyFitness

Kræver medlemsskab

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
06.00
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
06.15
07.15
Instruktør Dorthe
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
06.15
07.15
Instruktør Dorthe
07.00
08.00
Swissball
08.00
09.00
Switching
Sal: Fit
08.00
09.00
Instruktør Stefan
Mave/Ryg
Sal 1
08.00
08.45
Instruktør Stefan
Yoga
Sal 1
08.30
10.00
Instruktør Annett

Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
09.00
10.00
Instruktør Dorthe
09.00
Switching
Sal: Fit
09.00
10.00
Instruktør Henriette
Bodytoning/Cirkeltræning
Sal 1
09.00
10.00
Instruktør Elisabeth/Malene
Pilates
Sal 1
09.00
10.00
Instruktør Christina

Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
09.00
10.00
Instruktør Dennis
Foreverfit Cross
Sal 1
09.00
10.00
Instruktør Christina
Mave/Ryg
Sal 1
09.00
09.45
Instruktør Stefan

Tomahawk Indoor Bike
sal 2
09.00
10.00
Forskellige instruktører
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
09.00
10.00
Instruktør Søren W

Zumba
Sal 1
09.00
10.00
Forskellige instruktører
10.00
Step
Sal 1
10.00
11.00
Instruktør Helle S

Foreverfit Cross
Stue
10.10
11.15
Instruktør Malene
BodyPump
Sal 1
10.30
11.45
Instruktør Maria
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Zumbatoning
Sal 1
16.30
17.30
Instruktør Britta

BodyPump
Sal 1
17.30
18.45
Instruktør Maria
17.00
Foreverfit Cross
Stue
17.00
17.30
Instruktør Stefan

Yogaflow
Sal 1
17.00
18.00
Instruktør Elisabeth

Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
17.30
18.30
Instruktør Stefan

Foreverfit Cross
Stue
18.00
19.00
Instruktør Jean Jeppesen

BodyPump
Sal 1
18.00
19.15
Instruktør Maria

Cross Dance
Sal 1
19.15
20.15
Instruktør Britta
Bodytoning/Cirkeltræning
Sal 1
17.30
18.30
Instruktør Malene

Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
17.30
18.30
Instruktør Knud

Zumba
Sal 1
18.30
19.30
Instruktør Britta

Boksning
Sal 1
19.30
21.00
Instruktør Jan
Step/Bodytoning
Sal 1
17.00
18.00
Instruktør Helle S

Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
17.30
18.30
Instruktør Stefan

Yoga
Sal 1
18.00
19.30
Instruktør Annett

Mave/Ryg
Stue
18.30
19.15
Instruktør Stefan
Bodytoning/Cirkeltræning
Sal 1
17.30
18.30
Instruktør Malene

Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
17.30
18.30
Instruktør Dorthe

Foreverfit Cross
Stue
18.00
19.00
Instruktør Jean Jeppesen
18.00
19.00
Boksning
Sal 1
19.30
21.00
Instruktør Jan
20.00

Mandag

  • Tomahawk Indoor Bike
    06.15 - 07.15
  • Swissball
    08.00 - 09.00
  • Switching
    09.00 - 10.00
  • Foreverfit Cross
    17.00 - 17.30
  • Yogaflow
    17.00 - 18.00
  • Tomahawk Indoor Bike
    17.30 - 18.30
  • Foreverfit Cross
    18.00 - 19.00
  • BodyPump
    18.00 - 19.15
  • Cross Dance
    19.15 - 20.15

Tirsdag

  • Switching
    08.00 - 09.00
  • Bodytoning/Cirkeltræning
    09.00 - 10.00
  • Bodytoning/Cirkeltræning
    17.30 - 18.30
  • Tomahawk Indoor Bike
    17.30 - 18.30
  • Zumba
    18.30 - 19.30
  • Boksning
    19.30 - 21.00

Onsdag

  • Tomahawk Indoor Bike
    06.15 - 07.15
  • Mave/Ryg
    08.00 - 08.45
  • Pilates
    09.00 - 10.00
  • Tomahawk Indoor Bike
    09.00 - 10.00
  • Step/Bodytoning
    17.00 - 18.00
  • Tomahawk Indoor Bike
    17.30 - 18.30
  • Yoga
    18.00 - 19.30
  • Mave/Ryg
    18.30 - 19.15

Torsdag

  • Foreverfit Cross
    09.00 - 10.00
  • Bodytoning/Cirkeltræning
    17.30 - 18.30
  • Tomahawk Indoor Bike
    17.30 - 18.30
  • Foreverfit Cross
    18.00 - 19.00
  • Boksning
    19.30 - 21.00

Fredag

  • Mave/Ryg
    09.00 - 09.45
  • Tomahawk Indoor Bike
    09.00 - 10.00
  • Zumbatoning
    16.30 - 17.30
  • BodyPump
    17.30 - 18.45

Lørdag

  • Yoga
    08.30 - 10.00
  • Tomahawk Indoor Bike
    09.00 - 10.00
  • Step
    10.00 - 11.00
  • Foreverfit Cross
    10.10 - 11.15

Søndag

  • Tomahawk Indoor Bike
    09.00 - 10.00
  • Zumba
    09.00 - 10.00
  • BodyPump
    10.30 - 11.45
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
06.00
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
06.15
07.15
Instruktør Dorthe
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
06.15
07.15
Instruktør Dorthe
07.00
08.00
09.00
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
09.00
10.00
Instruktør Dennis
Tomahawk Indoor Bike
sal 2
09.00
10.00
Forskellige instruktører
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
09.00
10.00
Instruktør Dorthe
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
09.00
10.00
Instruktør Søren W
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
17.30
18.30
Instruktør Stefan
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
17.30
18.30
Instruktør Knud
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
17.30
18.30
Instruktør Stefan
Tomahawk Indoor Bike
Sal 2
17.30
18.30
Instruktør Dorthe
18.00

Mandag

  • Tomahawk Indoor Bike
    06.15 - 07.15
  • Tomahawk Indoor Bike
    17.30 - 18.30

Tirsdag

  • Tomahawk Indoor Bike
    17.30 - 18.30

Onsdag

  • Tomahawk Indoor Bike
    06.15 - 07.15
  • Tomahawk Indoor Bike
    09.00 - 10.00
  • Tomahawk Indoor Bike
    17.30 - 18.30

Torsdag

  • Tomahawk Indoor Bike
    17.30 - 18.30

Fredag

  • Tomahawk Indoor Bike
    09.00 - 10.00

Lørdag

  • Tomahawk Indoor Bike
    09.00 - 10.00

Søndag

  • Tomahawk Indoor Bike
    09.00 - 10.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
08.00
Swissball
08.00
09.00

Mandag

  • Swissball
    08.00 - 09.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
08.00
Switching
Sal: Fit
08.00
09.00
Instruktør Stefan
09.00
Switching
Sal: Fit
09.00
10.00
Instruktør Henriette

Mandag

  • Switching
    09.00 - 10.00

Tirsdag

  • Switching
    08.00 - 09.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Yogaflow
Sal 1
17.00
18.00
Instruktør Elisabeth

Mandag

  • Yogaflow
    17.00 - 18.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00
Foreverfit Cross
Sal 1
09.00
10.00
Instruktør Christina
10.00
Foreverfit Cross
Stue
10.10
11.15
Instruktør Malene
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Foreverfit Cross
Stue
17.00
17.30
Instruktør Stefan
18.00
Foreverfit Cross
Stue
18.00
19.00
Instruktør Jean Jeppesen
Foreverfit Cross
Stue
18.00
19.00
Instruktør Jean Jeppesen

Mandag

  • Foreverfit Cross
    17.00 - 17.30
  • Foreverfit Cross
    18.00 - 19.00

Torsdag

  • Foreverfit Cross
    09.00 - 10.00
  • Foreverfit Cross
    18.00 - 19.00

Lørdag

  • Foreverfit Cross
    10.10 - 11.15
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
10.00
BodyPump
Sal 1
10.30
11.45
Instruktør Maria
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
BodyPump
Sal 1
17.30
18.45
Instruktør Maria
18.00
BodyPump
Sal 1
18.00
19.15
Instruktør Maria
19.00

Mandag

  • BodyPump
    18.00 - 19.15

Fredag

  • BodyPump
    17.30 - 18.45

Søndag

  • BodyPump
    10.30 - 11.45
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00
Cross Dance
Sal 1
19.15
20.15
Instruktør Britta
20.00

Mandag

  • Cross Dance
    19.15 - 20.15
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00
Bodytoning/Cirkeltræning
Sal 1
09.00
10.00
Instruktør Elisabeth/Malene
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Bodytoning/Cirkeltræning
Sal 1
17.30
18.30
Instruktør Malene
Bodytoning/Cirkeltræning
Sal 1
17.30
18.30
Instruktør Malene
18.00

Tirsdag

  • Bodytoning/Cirkeltræning
    09.00 - 10.00
  • Bodytoning/Cirkeltræning
    17.30 - 18.30

Torsdag

  • Bodytoning/Cirkeltræning
    17.30 - 18.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00
Zumba
Sal 1
09.00
10.00
Forskellige instruktører
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Zumba
Sal 1
18.30
19.30
Instruktør Britta
19.00

Tirsdag

  • Zumba
    18.30 - 19.30

Søndag

  • Zumba
    09.00 - 10.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00
Boksning
Sal 1
19.30
21.00
Instruktør Jan
Boksning
Sal 1
19.30
21.00
Instruktør Jan
20.00

Tirsdag

  • Boksning
    19.30 - 21.00

Torsdag

  • Boksning
    19.30 - 21.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
08.00
Mave/Ryg
Sal 1
08.00
08.45
Instruktør Stefan
09.00
Mave/Ryg
Sal 1
09.00
09.45
Instruktør Stefan
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Mave/Ryg
Stue
18.30
19.15
Instruktør Stefan
19.00

Onsdag

  • Mave/Ryg
    08.00 - 08.45
  • Mave/Ryg
    18.30 - 19.15

Fredag

  • Mave/Ryg
    09.00 - 09.45
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00
Pilates
Sal 1
09.00
10.00
Instruktør Christina

Onsdag

  • Pilates
    09.00 - 10.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
08.00
Yoga
Sal 1
08.30
10.00
Instruktør Annett
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Yoga
Sal 1
18.00
19.30
Instruktør Annett
19.00

Onsdag

  • Yoga
    18.00 - 19.30

Lørdag

  • Yoga
    08.30 - 10.00
No event hours available!
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Step/Bodytoning
Sal 1
17.00
18.00
Instruktør Helle S

Onsdag

  • Step/Bodytoning
    17.00 - 18.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00
Zumbatoning
Sal 1
16.30
17.30
Instruktør Britta
17.00

Fredag

  • Zumbatoning
    16.30 - 17.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
10.00
Step
Sal 1
10.00
11.00
Instruktør Helle S

Lørdag

  • Step
    10.00 - 11.00
No events available!